Programma

DatumThuisUitTijdCompetitie
2022-12-09 19:30:40vr 9 dec 2022Gerits / Café d’n DommelVan den Berk / Risero / Marmonte 19:30:4019:30uBeker
2022-12-09 20:15:19vr 9 dec 2022Masta AanhangwagensEetcafé Oud Rooij 20:15:1920:15uBeker
2022-12-09 21:45:35vr 9 dec 2022Blue Worx ZwembadenAmigos & Amigas / Marvu 21:45:3521:45uBeker
2022-12-09 21:45:48vr 9 dec 2022Krans HoveniersPijnappels Tuinen 21:45:4821:45uBeker
2022-12-12 21:00:07ma 12 dec 2022Royal Queen SeedsSchildersbedrijf Gebroeders Harks 21:00:0721:00uA-Poule
2022-12-12 21:45:05ma 12 dec 2022Huiskens Optiek & HorenS&S de Vriesboys 21:45:0521:45uB-Poule
2022-12-16 19:30:39vr 16 dec 2022Van den Berk / Risero / MarmonteEetcafé Oud Rooij 19:30:3919:30uA-Poule
2022-12-16 20:15:39vr 16 dec 2022Wetering Boys / De KroegMasta Aanhangwagens 20:15:3920:15uB-Poule
2022-12-16 21:00:17vr 16 dec 2022T. Voets TegelwerkenKrans Hoveniers 21:00:1721:00uA-Poule
2022-12-16 21:45:11vr 16 dec 2022Blue Worx ZwembadenTwinscooking / IJs & Choco De Dames 21:45:1121:45uB-Poule
2022-12-19 21:00:51ma 19 dec 2022D. Kelders HovenierWetering Boys / De Kroeg 21:00:5121:00uB-Poule
2022-12-19 21:45:46ma 19 dec 2022Amigos & Amigas / MarvuHuiskens Optiek & Horen 21:45:4621:45uB-Poule
2022-12-23 19:30:16vr 23 dec 2022Hurkmans DakbedekkingVan den Berk / Risero / Marmonte 19:30:1619:30uA-Poule
2022-12-23 20:15:03vr 23 dec 2022Masta AanhangwagensVerlichtingKopen.nl 20:15:0320:15uB-Poule
2022-12-23 21:00:46vr 23 dec 2022Witlox Tegelw. / Boomkw. LeendersGerits / Café d’n Dommel 21:00:4621:00uA-Poule
2022-12-23 21:45:20vr 23 dec 2022S&S de VriesboysPijnappels Tuinen 21:45:2021:45uB-Poule
2023-01-02 21:00:21ma 2 jan 2023Eetcafé Oud RooijRoyal Queen Seeds 21:00:2121:00uA-Poule
2023-01-02 21:45:12ma 2 jan 2023Masta AanhangwagensTwinscooking / IJs & Choco De Dames 21:45:1221:45uB-Poule
2023-01-06 19:30:06vr 6 jan 2023D. Kelders HovenierVerlichtingKopen.nl 19:30:0619:30uB-Poule
2023-01-06 20:15:56vr 6 jan 2023Witlox Tegelw. / Boomkw. LeendersKrans Hoveniers 20:15:5620:15uA-Poule
2023-01-06 21:00:36vr 6 jan 2023Schildersbedrijf Gebroeders HarksGerits / Café d’n Dommel 21:00:3621:00uA-Poule
2023-01-06 21:45:14vr 6 jan 2023Amigos & Amigas / MarvuBlue Worx Zwembaden 21:45:1421:45uB-Poule
2023-01-09 21:00:03ma 9 jan 2023Hurkmans DakbedekkingT. Voets Tegelwerken 21:00:0321:00uA-Poule
2023-01-09 21:45:48ma 9 jan 2023Huiskens Optiek & HorenPijnappels Tuinen 21:45:4821:45uB-Poule
2023-01-13 19:30:21vr 13 jan 2023S&S de VriesboysWetering Boys / De Kroeg 19:30:2119:30uB-Poule
2023-01-13 20:15:12vr 13 jan 2023Van den Berk / Risero / MarmonteRoyal Queen Seeds 20:15:1220:15uA-Poule
2023-01-13 21:00:56vr 13 jan 2023Twinscooking / IJs & Choco De DamesD. Kelders Hovenier 21:00:5621:00uB-Poule
2023-01-13 21:45:30vr 13 jan 2023Krans HoveniersSchildersbedrijf Gebroeders Harks 21:45:3021:45uA-Poule
2023-01-16 21:00:23ma 16 jan 2023Wetering Boys / De KroegHuiskens Optiek & Horen 21:00:2321:00uB-Poule
2023-01-16 21:45:05ma 16 jan 2023Blue Worx ZwembadenMasta Aanhangwagens 21:45:0521:45uB-Poule
2023-01-20 19:30:40vr 20 jan 2023Gerits / Café d’n DommelEetcafé Oud Rooij 19:30:4019:30uA-Poule
2023-01-20 20:15:23vr 20 jan 2023Pijnappels TuinenAmigos & Amigas / Marvu 20:15:2320:15uB-Poule
2023-01-20 21:00:17vr 20 jan 2023Royal Queen SeedsHurkmans Dakbedekking 21:00:1721:00uA-Poule
2023-01-20 21:45:27vr 20 jan 2023VerlichtingKopen.nlS&S de Vriesboys 21:45:2721:45uB-Poule
2023-01-23 21:00:31ma 23 jan 2023T. Voets TegelwerkenWitlox Tegelw. / Boomkw. Leenders 21:00:3121:00uA-Poule
2023-01-23 21:45:23ma 23 jan 2023D. Kelders HovenierBlue Worx Zwembaden 21:45:2321:45uB-Poule
2023-01-27 19:30:18vr 27 jan 2023Eetcafé Oud RooijKrans Hoveniers 19:30:1819:30uA-Poule
2023-01-27 20:15:05vr 27 jan 2023Huiskens Optiek & HorenVerlichtingKopen.nl 20:15:0520:15uB-Poule
2023-01-27 21:00:43vr 27 jan 2023Van den Berk / Risero / MarmonteGerits / Café d’n Dommel 21:00:4321:00uA-Poule
2023-01-27 21:45:35vr 27 jan 2023S&S de VriesboysTwinscooking / IJs & Choco De Dames 21:45:3521:45uB-Poule
2023-01-30 21:00:13ma 30 jan 2023Schildersbedrijf Gebroeders HarksT. Voets Tegelwerken 21:00:1321:00uA-Poule
2023-01-30 21:45:31ma 30 jan 2023Amigos & Amigas / MarvuMasta Aanhangwagens 21:45:3121:45uB-Poule
2023-02-03 19:30:11vr 3 feb 2023Hurkmans DakbedekkingWitlox Tegelw. / Boomkw. Leenders 19:30:1119:30uA-Poule
2023-02-03 20:15:55vr 3 feb 2023Pijnappels TuinenWetering Boys / De Kroeg 20:15:5520:15uB-Poule
2023-02-03 21:00:05vr 3 feb 2023Masta AanhangwagensD. Kelders Hovenier 21:00:0521:00uB-Poule
2023-02-03 21:45:46vr 3 feb 2023Gerits / Café d’n DommelRoyal Queen Seeds 21:45:4621:45uA-Poule
2023-02-06 21:00:27ma 6 feb 2023Witlox Tegelw. / Boomkw. LeendersSchildersbedrijf Gebroeders Harks 21:00:2721:00uA-Poule
2023-02-06 21:45:15ma 6 feb 2023VerlichtingKopen.nlPijnappels Tuinen 21:45:1521:45uB-Poule
2023-02-10 19:30:46vr 10 feb 2023Twinscooking / IJs & Choco De DamesHuiskens Optiek & Horen 19:30:4619:30uB-Poule
2023-02-10 20:15:28vr 10 feb 2023Krans HoveniersVan den Berk / Risero / Marmonte 20:15:2820:15uA-Poule
2023-02-10 21:00:18vr 10 feb 2023Wetering Boys / De KroegAmigos & Amigas / Marvu 21:00:1821:00uB-Poule
2023-02-10 21:45:55vr 10 feb 2023T. Voets TegelwerkenEetcafé Oud Rooij 21:45:5521:45uA-Poule
2023-02-13 21:00:44ma 13 feb 2023Blue Worx ZwembadenS&S de Vriesboys 21:00:4421:00uB-Poule
2023-02-13 21:45:37ma 13 feb 2023Pijnappels TuinenTwinscooking / IJs & Choco De Dames 21:45:3721:45uB-Poule
2023-02-24 19:30:48vr 24 feb 2023 19:30:4819:30uBeker
2023-02-24 20:15:16vr 24 feb 2023 20:15:1620:15uBeker
2023-02-24 21:00:44vr 24 feb 2023 21:00:4421:00uBeker
2023-02-24 21:45:13vr 24 feb 2023 21:45:1321:45uBeker
2023-02-27 21:00:18ma 27 feb 2023Hurkmans DakbedekkingSchildersbedrijf Gebroeders Harks 21:00:1821:00uA-Poule
2023-02-27 21:45:04ma 27 feb 2023Wetering Boys / De KroegVerlichtingKopen.nl 21:45:0421:45uB-Poule
2023-03-03 19:30:42vr 3 mrt 2023Amigos & Amigas / MarvuD. Kelders Hovenier 19:30:4219:30uB-Poule
2023-03-03 20:15:20vr 3 mrt 2023Royal Queen SeedsKrans Hoveniers 20:15:2020:15uA-Poule
2023-03-03 21:00:12vr 3 mrt 2023Huiskens Optiek & HorenBlue Worx Zwembaden 21:00:1221:00uB-Poule
2023-03-03 21:45:48vr 3 mrt 2023Van den Berk / Risero / MarmonteT. Voets Tegelwerken 21:45:4821:45uA-Poule
2023-03-06 21:00:29ma 6 mrt 2023S&S de VriesboysMasta Aanhangwagens 21:00:2921:00uB-Poule
2023-03-06 21:45:13ma 6 mrt 2023Eetcafé Oud RooijWitlox Tegelw. / Boomkw. Leenders 21:45:1321:45uA-Poule
2023-03-10 19:30:57vr 10 mrt 2023Blue Worx ZwembadenPijnappels Tuinen 19:30:5719:30uB-Poule
2023-03-10 20:15:16vr 10 mrt 2023T. Voets TegelwerkenRoyal Queen Seeds 20:15:1620:15uA-Poule
2023-03-10 21:00:26vr 10 mrt 2023Masta AanhangwagensHuiskens Optiek & Horen 21:00:2621:00uB-Poule
2023-03-10 21:45:14vr 10 mrt 2023Witlox Tegelw. / Boomkw. LeendersVan den Berk / Risero / Marmonte 21:45:1421:45uA-Poule
2023-03-13 21:00:25ma 13 mrt 2023VerlichtingKopen.nlAmigos & Amigas / Marvu 21:00:2521:00uB-Poule
2023-03-13 21:45:01ma 13 mrt 2023Gerits / Café d’n DommelHurkmans Dakbedekking 21:45:0121:45uA-Poule
2023-03-17 19:30:38vr 17 mrt 2023D. Kelders HovenierS&S de Vriesboys 19:30:3819:30uB-Poule
2023-03-17 20:15:35vr 17 mrt 2023Schildersbedrijf Gebroeders HarksEetcafé Oud Rooij 20:15:3520:15uA-Poule
2023-03-17 21:00:30vr 17 mrt 2023Twinscooking / IJs & Choco De DamesWetering Boys / De Kroeg 21:00:3021:00uB-Poule
2023-03-17 21:45:10vr 17 mrt 2023Pijnappels TuinenMasta Aanhangwagens 21:45:1021:45uB-Poule
2023-03-20 21:00:35ma 20 mrt 2023Gerits / Café d’n DommelKrans Hoveniers 21:00:3521:00uA-Poule
2023-03-20 21:45:16ma 20 mrt 2023Huiskens Optiek & HorenD. Kelders Hovenier 21:45:1621:45uB-Poule
2023-03-24 19:30:55vr 24 mrt 2023Van den Berk / Risero / MarmonteSchildersbedrijf Gebroeders Harks 19:30:5519:30uA-Poule
2023-03-24 20:15:39vr 24 mrt 2023Amigos & Amigas / MarvuS&S de Vriesboys 20:15:3920:15uB-Poule
2023-03-24 21:00:15vr 24 mrt 2023VerlichtingKopen.nlTwinscooking / IJs & Choco De Dames 21:00:1521:00uB-Poule
2023-03-24 21:45:55vr 24 mrt 2023Royal Queen SeedsWitlox Tegelw. / Boomkw. Leenders 21:45:5521:45uA-Poule
2023-03-27 21:00:41ma 27 mrt 2023 21:00:4121:00uBeker
2023-03-27 21:45:07ma 27 mrt 2023 21:45:0721:45uBeker
2023-03-31 19:30:33vr 31 mrt 2023Wetering Boys / De KroegBlue Worx Zwembaden 19:30:3319:30uB-Poule
2023-03-31 20:15:10vr 31 mrt 2023Hurkmans DakbedekkingEetcafé Oud Rooij 20:15:1020:15uA-Poule
2023-03-31 21:00:51vr 31 mrt 2023Amigos & Amigas / MarvuTwinscooking / IJs & Choco De Dames 21:00:5121:00uB-Poule
2023-03-31 21:45:27vr 31 mrt 2023T. Voets TegelwerkenGerits / Café d’n Dommel 21:45:2721:45uA-Poule
2023-04-03 21:00:00ma 3 apr 2023Blue Worx ZwembadenVerlichtingKopen.nl 21:00:0021:00uB-Poule
2023-04-03 21:45:33ma 3 apr 2023Hurkmans DakbedekkingKrans Hoveniers 21:45:3321:45uA-Poule
2023-04-17 21:00:52ma 17 apr 2023D. Kelders HovenierPijnappels Tuinen 21:00:5221:00uB-Poule
2023-04-17 21:45:43ma 17 apr 2023Schildersbedrijf Gebroeders HarksRoyal Queen Seeds 21:45:4321:45uA-Poule
2023-04-21 19:30:37vr 21 apr 2023S&S de VriesboysHuiskens Optiek & Horen 19:30:3719:30uB-Poule
2023-04-21 20:15:15vr 21 apr 2023Eetcafé Oud RooijVan den Berk / Risero / Marmonte 20:15:1520:15uA-Poule
2023-04-21 21:00:51vr 21 apr 2023Masta AanhangwagensWetering Boys / De Kroeg 21:00:5121:00uB-Poule
2023-04-21 21:45:31vr 21 apr 2023Krans HoveniersT. Voets Tegelwerken 21:45:3121:45uA-Poule
2023-04-24 21:00:15ma 24 apr 2023Twinscooking / IJs & Choco De DamesBlue Worx Zwembaden 21:00:1521:00uB-Poule
2023-04-24 21:45:39ma 24 apr 2023Wetering Boys / De KroegD. Kelders Hovenier 21:45:3921:45uB-Poule
2023-04-28 19:30:18vr 28 apr 2023Huiskens Optiek & HorenAmigos & Amigas / Marvu 19:30:1819:30uB-Poule
2023-04-28 20:15:55vr 28 apr 2023Van den Berk / Risero / MarmonteHurkmans Dakbedekking 20:15:5520:15uA-Poule
2023-04-28 21:00:34vr 28 apr 2023VerlichtingKopen.nlMasta Aanhangwagens 21:00:3421:00uB-Poule
2023-04-28 21:45:29vr 28 apr 2023Gerits / Café d’n DommelWitlox Tegelw. / Boomkw. Leenders 21:45:2921:45uA-Poule
2023-05-01 21:00:11ma 1 mei 2023Pijnappels TuinenS&S de Vriesboys 21:00:1121:00uB-Poule
2023-05-01 21:45:55ma 1 mei 2023Royal Queen SeedsEetcafé Oud Rooij 21:45:5521:45uA-Poule
2023-05-05 20:30:31vr 5 mei 2023 20:30:3120:30uBeker